02177192684 info @ isandblast.ir

سندبلاست

سندبلاست

مقالات

سندبلاست

ارسال شده توسط مدیریت

سندبلاست

سندبلاست به معنی پاک سازی سطوح هم سطح و غیر هم سطح است ، در واقع فرایند سندبلاست ، پاشش ماسه های ریز بر سطوح است . برای درک بیشتر با ما همراه باشید .

قیمت سند بلاست را چگونه به دست آوریم ؟

برای دریافت قیمت سندبلاست ، کافیست به بخش استعلام آنلاین مراجعه کنید و اطلاعات خود را با دقت وارد کنید ، سپس منتظر تماس کارشناسان ایران سندبلاست باشید .

سندبلاست چوب آیا جزو خدمات ایران سندبلاست میشود ؟

سندبلاست چوب نیز جزو خدمات ایران سندبلاست میشود . به این منظور و برای کسب اطلاعات بیشتر کافیست مقالات مربوط به سندبلاست چوب را مطالعه کنید و یا اینکه با ما همراه باشید تا بیشتر در ارتباط با ان توضیح بدهیم .

 

سندبلاست شیشه چیست ؟

در زبان لاتین سند بلاست همان طوفان شن است به این صورت که شن های مخصوص این کار را با فشار هوا به سطح مورد نظر می پاشند و در این حالت نقش هایی بر روی شیشه پدید می آید که حاصل برخورد شن به شیشه است.در این شیوه بر روی برچسب طرح را برش کاری می کنند و بر روی شیشه نصب می کنند.پس از آن با سند بلاست نقاطی که برش شده است را کدر یا مات می کنند.

طراحانِ می توانند فضای شما را با نقش های زیبایی که بر شیشه حک می کنند بیارایند. برخی از نمونه های طراحی روی شیشه عبارت اند از:

  • اسید کاری
  • نقره کوب و طلاکوب
  • رنگ آمیزی
  • سندبلاست
  • فیوز گلاس
  • تراش

 

سندبلاست فلزات

یکی از معمولی ترین راهها برای حفاظت مخازن، خطوط لوله، سازه های فلزی و بدنه کشتیها در مقابل عوامل خورنده محیط، پوشش به وسیله رنگها، رزینها و عایقهاست. داشتن یک سطح مناسب، تمیز و عاری از هرگونه زنگ زدگی جهت اجرای پوشش لازم و ضروری می باشد .

 

 

نوشته شده توسط مدیریت

سلام . بنده محمد علی برجی هستم طراح و مدیریت وب سایت ایران سندبلاست ، امیدوارم لحظات خوب و مفیدی را در سایت ما سپری کرده باشید . در صورتی که سوالی دارید میتوانید در قسمت نظرات مطرح کنید . در اسرع وقت به انها پاسخ خواهم داد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کاتالوگ ایران سندبلاست را دانلود کنید !

دانلود کاتالوگ